Лірник Сашко: «Тепер я можу хмари розганяти, дякуючи «Тіні Сонця»

теґи: Лірник Сашко, Місяцю мій, Сергій Василюк, Тінь сонця, дебютний кліп

 1 липня в етноклубі музею Івана Гончара гурт «Тінь Сонця» презентував свій дебютний кліп на пісню «Місяцю мій». Цієї події шанувальники чекали близько двох років і ось нарешті мали змогу побачити відео-роботу, поспілкуватися з її творцями та навіть висловити зауваження.

            Автором сценарію та режисером став Анатолій Попель, молода й талановита людина. Вперше спробували себе в ролі акторів Тимур Філоненко та Олена Рябокінь.

            Для зйомок кліпу вирішили обрати композицію «Місяцю мій», яка, за словами лідера гурту Сергія Василюка, є «однією з найдовершеніших в новому альбомі, зроблена по-сучасному і вже неодноразово звучала на концертах».

            Сценарій обирали з багатьох версій, проте зупинилися на тій, котру запропонував режисер. Як сказав Анатолій: «Хочеться за короткий відрізок часу показати Сергія, його команду. І в той же час кліп має асоціюватися з тим, що він співає. Це було важко.»

            У ході презентації сюжет викликав дискусію – хтось виявився прихильником щасливого кінця, комусь більше до вподоби драматична трагічна розв’язка.

            Дуже приємною несподіванкою для глядачів стала поява у кадрі Олександра Власюка або Лірника Сашка, який зіграв характерного, містичного й зовсім не комедійного персонажа. «Ми до останнього не знали, хто має виконувати цю роль, – сказав режисер. – На цей образ потрібна була людина не нашого віку, а людина, яка пройшла життя. Вибір з одного боку несподіваний з іншого – очевидний».

            Не обійшлося під час зйомок без магії: Сашко Лірник виявив у себе особливі здібності. Підготували все для роботи – почався дощ. Команда була змушена припинити зйомки. Звернулися за допомогою до казкаря. Пан Олександр поділився своїми враженнями: «Кажу: ідіть, хлопці, я зроблю. Але думаю, що ж буду робити? Я чув, що в Карпатах є мольфари. А як це робиться – не знав. Я заплющив очі, уявив, що я хмари розганяю, руками помахав. Відкриваю очі – сонце. Тепер я можу хмари розганяти, дякуючи «Тіні Сонця»!»

            Зараз шанувальники гурту з інших міст очікують появи кліпу на телеекранах, а сама «Тінь сонця» вже обдумує наступні відео-роботи.

Режисер кліпу Анатолій Попель та лідер гурту Сергій Василюк